Listopad 2012

Amazonky – léto 2012

26. listopadu 2012 v 13:34 Další
Naše krásné Amazonky na posledním letošním larpu 25.8.2012, které se nechaly vyfotit ve svých kostýmech.


Krysia

Irča

Mája

STAR WARS – stará republika

19. listopadu 2012 v 10:16 Náměty
V akademii rytířů jedi na Coruscandu přijali nové učedníky. Po čase si mistři vyberou své padavany a odejdou je cvičit a plnit společně úkoly. Jeden učedník se stane svědkem smrti svého, kdy ho zabil Sith. Po čase začal uvažovat temné straně síly. Postupem času se přesunou jediové na planetu Zarek, kde místní žádají republiku o ochranu. Jediům se potvrdí podezření, že na planetě je základna konfederace, kde se vyvíjí nová zbraň.

Cíl: Sithové - Zničit Jedie získat vládu nad planetou Zarek. Uchránit plány nové zbraně konfederace. Jediové - Ubránit planetu Zarek, porazit Sithy, získat plány nové zbraně konfederace.

Postavy: Grevius, Dookoo, Ventris, mandoloriánský žoldák, rytíři jedi, učedníci, obyvatelé planety

Kopí

12. listopadu 2012 v 10:14 Výzbroj
Je dlouhá bodná zbraň, kterou je možno i házet. Délka ratiště (tyče) může být 80-250cm. Délka samotného hrotu 5-20cm. Hrot by měl být vyznačený barevně, nebo jiným materiálem. Buď nastříkaný stříbrnou barvou, obalený kobercovou páskou, nebo vytvořený z izolační pěny, což je nejvhodnější, aby nedošlo k úrazu.


Wiedzmin/ Zaklínač

5. listopadu 2012 v 16:10 Náměty
Zaklínač zachránil kupce před baziliškem. Na základě práva překvapení, si zaklínač po čase přišel pro kupcova syna. Syn je přiveden do Caermorhen, kde je spolu s dalšími dětmy vychováván a cvičen na zaklínače. Když mladí zaklínači jsou vycvičeni, jdou do světa chránit lidi a zabíjet příšery, a někdy na základě práva překvapení přivedou další děti do Caermorhenu, aby z nich byli zaklínači. Většinou jsou najímáni vesničany nebo šlechtou. Někteří zaklínači se však stanou renegáty a začnou zabíjet i lidi na zakázku. Každý zaklínač, když potká renegáta, je povinen ho zabít. Zaklínači nesmí zabíjet lidi, ale příšery, elfy a driády ano.
Mezitím utlačováni a vybíjeni elfové ve vesnicích utíkají, až pak jsou pronásledováni vojáky nilfgaartu. Po čase elfové začnou útočit na vojáky a lidi. Nilfgaart chce ovládnout co největší území a tak vybíjejí elfy až dojdou k lesu driád, kde se strhne konečná bitva.

Cíl: Zaklínači - zabíjet příšery a získávat děti. Elfové - dělat škody lidem. Spojit se s dríádami. Driády - ubránit les. Vojáci a šlechta - vybýt elfy a dobýt všechny možné území, města, lesy.

Role: zaklínači, učedníci zaklínačů, druid, rolníci, fojt, obchodník, šlechta, lapkové, elfové, vojáci nilfgaartu, driády