Wiedzmin/ Zaklínač

5. listopadu 2012 v 16:10 |  Náměty
Zaklínač zachránil kupce před baziliškem. Na základě práva překvapení, si zaklínač po čase přišel pro kupcova syna. Syn je přiveden do Caermorhen, kde je spolu s dalšími dětmy vychováván a cvičen na zaklínače. Když mladí zaklínači jsou vycvičeni, jdou do světa chránit lidi a zabíjet příšery, a někdy na základě práva překvapení přivedou další děti do Caermorhenu, aby z nich byli zaklínači. Většinou jsou najímáni vesničany nebo šlechtou. Někteří zaklínači se však stanou renegáty a začnou zabíjet i lidi na zakázku. Každý zaklínač, když potká renegáta, je povinen ho zabít. Zaklínači nesmí zabíjet lidi, ale příšery, elfy a driády ano.
Mezitím utlačováni a vybíjeni elfové ve vesnicích utíkají, až pak jsou pronásledováni vojáky nilfgaartu. Po čase elfové začnou útočit na vojáky a lidi. Nilfgaart chce ovládnout co největší území a tak vybíjejí elfy až dojdou k lesu driád, kde se strhne konečná bitva.

Cíl: Zaklínači - zabíjet příšery a získávat děti. Elfové - dělat škody lidem. Spojit se s dríádami. Driády - ubránit les. Vojáci a šlechta - vybýt elfy a dobýt všechny možné území, města, lesy.

Role: zaklínači, učedníci zaklínačů, druid, rolníci, fojt, obchodník, šlechta, lapkové, elfové, vojáci nilfgaartu, driády
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama